KURZ ÁJURVÉDSKÉ MASÁŽE "ABHYANGA"

  

ajur masaz   

  

 

   

Už nemusíte do Indie na kurz ájurvédské masáže, můžete se pravou autentickou abhyangu naučit v Českých Budějovicích :-)

  

DATUM: 14.-15. KVĚTEN 2022 od 9-17hod

MÍSTO: ČESKÉ BUDĚJOVICE

CENA: 5400,-

  

VHODNÉ PRO STUDENTY NEBO ABSOLVENTY ÁJURVÉDY, NEBO PROFESIONÁLNÍ MASÉRY, KTEŘÍ SI CHTĚJÍ ROZŠÍŘIT NABÍDKU SLUŽEB, ALE I PRO OSTATNÍ, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ NAUČIT MASÁŽ A DOPŘÁT JI PAK RODINNÝM ČLENŮM NEBO PŘÁTELŮM

 

Výhodou: základy ájurvédy

  

Ájurvéda je vědou vědomého bytí a dlouhověkosti. Je nástrojem léčení a způsobem života, který vždy bere v úvahu celého člověka ve spojení s přírodou a jejími cykly.

 

Na co se těšit: 

Na tomto kurzu se naučíte pravou ájurvédskou indickou masáž, která má velmi silné regenerační účinky a harmonizuje tělo, mysl a ducha. 

Ájurvédská masáž se používá jako přípravná procedura pro pančakarmu očistnou terapii, ale může být prováděna i samostatně. 

Ájurvédská masáž je velmi účinná technika, je individuálně připravená masáž bylinným olejem, tak aby olej pronikl hluboko do kůže a nastalo uvolnění těla a mysli. Dále dochází k rozpuštění nečistot (ámy) uložených v hlubokých tkáních, dochází ke stimulování jak cévního tak lymfatického oběhu a pomocí aktivace určitých bodů a zvýšeného stupně uvědomění k nastartování samouzdravujícího procesu v těle. 

Kromě masážní techniky se naučíte základní principy ájurvédy, rozpoznání konstitučních typů lidí a na základě toho vybrat správný olejíček pro daného jedince. 

Získáte cenné a užitečné rady a doporučení od zkušené lektorky, které můžete uplatnit ve vašem každodenním životě a předat vašim klientům. 

Prohloubíte si cit v rukou a objevíte neskutečnou sílu doteku. 

Klienti poté budou chtít masáž už jen a jen od Vás. :-)

Jako benefit - každý účastník kurzu má možnost si vyzkoušet po ájurvédské masáži potní terapii svedanu - bylinnou parní lázeň. 

Lektorka: Ing. Jana Navrátilová, praxe 15 let, studium ájurvédských masáží a procedur v Indii 

  

Pouze malá skupinka. Příjemná a pohodová atmosféra. Max 10 účastníků.

Proto neváhejte a brzy se zaregistujte na: shantistudio@email.cz 

  

Pozn. Tento kurz Vás neopravňuje k otevření živnosti, nejedná se o akreditovaný kurz (masérský kurz). V případě provozování je nutné být masérem (živnost vázaná - základní masérský rekvalifikační kurz „Masér pro sportovní a rekondiční masáže“ v rozsahu 150 hod akreditovaný MŠMT ČR)

ajurvedska masaz

svedana

kurz abhyanga